اگر قصد آموزش ساخت سرور مجازی در مجازی ساز وی ام ویریا vmware را دارید خواندن این مقاله و مشاهده کلیپ آموزشی آموزش ساخت سرور مجازی vmware به تمامی سوالات شما پاسخ خواهد داد. به طور معمول برای ساخت سرور مجازی توسط مجازی سایت vmware esxi از نرم افزار vmware vsphere استفاده میشود. بنا بر این قبل از انجام هر کاری باید ورژن متناسب با نسخه vmware esxi خود را دانلود کرده و نصب نمایید. ساخت سرور مجازی در vmware ارتباطی به نوع سیستم عامل مورد نظر شما (مانند لینوکس، ویندوز و غیره) ندارد و اصول ساخت ماشین مجازی در وی ام ویر یکسان است. برای نصب vmware esxi رو سرور لینوکس مانند آموزش زیر عمل کنید : آموزش نصب VMware ESXi در لینوکس . با توجه به محبوبیت مجازی ساز vmwware آموختن چگونگی ساخت و ایجاد یک سرور مجازی یا VPS توسط وی ام ویر یک مزیت بزرگ برای شما خواهد بود.

https://nex1host.com/wp-content/uploads/2016/08/Vmware_vSphere-2.png

آموزش ساخت سرور مجازی vmware به کمک نرم افزار vmware vsphere

آموزش ساخت سرور مجازی vmware

اگرچه کلیپ آموزش ساخت سرور مجازی vmware به زبان انگلیسی است، ولی خود ویدئو کلیپ آموزشی کاملا گویا و ساده است. ساخت سرور مجازی در vmware یکی از ساده ترین راه های ساخت ماشین مجازی است و دلیل آن نیز استفاده از نرم افزارvsphere با واسط گرافیکی بسیار کاربر پسند و ساده است. در صورتی که بعد از مشاهده این ویدئو کلیپ هنوز هم هر گونه سوال یا مشکلی در این رابطه داشتید از طریق سیستم تیکت با ما در تماس باشید.

آموزش ساخت سرور مجازی vmware

در صورتی که نیاز به خدمات کانفیگ سرور های مبتنی بر مجازی ساز vmware دارید همین حالا با ما تماس بگیرید. ما مجازی ساز وی ام ویر شما را به بهترین نحو ممکن نصب و تیون خواهیم ساخت. فراموش نکنید که مجازی سازی یک علم است و در صورت برداشتن قدم اشتباه در حین ساخت ماشین مجازی، در کلیه مراحل بعدی با مشکلات جدی مواجه خواهید بود. کلیپ آموزش ساخت سرور مجازی vmware صرفا نحوه ساخت یک VPS در وی ام ویر را با تنظیمات پیش فرض آموزش میدهد و مناسب استفاده در محیط های تجاری و پر اهمیت نیست.

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 1]

آموزش

hostnexمجازی ساز VMWAREمجازی سازینکسهاستوان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.