با ترس و وحشت با دکتر اوما نزه زندگی کنید

با ترس و وحشت با دکتر اوما نزه زندگی کنید

[ad_1]

ونسا “اوما” نزه یک پزشک ، مادر ، وبلاگ نویس و تأثیرگذار اجتماعی است که با در آغوش گرفتن و غلبه بر چالش هایی که زندگی می تواند به وجود بیاورد ، قهرمانان اطراف خود است تا “بدون ترس زندگی کنند” در سال ۲۰۰۸ ، اوما شروع به وبلاگ نویسی در وبلاگ Tumblr کرد و به سرعت متوجه شد که خوانندگان او در حال اتصال و پاسخگویی به داستان منحصر به فرد او هستند. این باعث شد اوما شروع به تولید محتوایی کند که مورد پسند مردم قرار گیرد و در سال ۲۰۱۷ وی وبلاگ خود را به مارکی تبدیل کرد به نام Fearlessly Oma. Fearlessly Oma یک وبلاگ سبک زندگی است که در آن Oma زیبایی تجربیات خود را به عنوان یک همسر ، مادر ، پزشک و مسافر جهان به اشتراک می گذارد. ما با اوما در مورد اهداف تجاری ، وبلاگ نویسی و چگونگی یافتن جامعه به عنوان یک محتواساز سیاه صحبت کردیم.

 1. قسمت مورد علاقه شما از خالق آنلاین Black چیست؟

قسمت مورد علاقه من در ایجاد یک خالق آنلاین سیاه پوست ، به اشتراک گذاشتن داستان من و برقراری ارتباط با دیگران است. اگر دادن داستان من به دنیا می تواند به زنان سیاه پوست کمک کند تا خود را ببینند ، من افتخار می کنم که می توانم آن انعکاس را ارائه دهم.

 1. هدف شما از Fearlessly Oma طی یکی دو سال آینده چیست؟

هدف من امسال این است که به افزایش توانایی هایم و افزایش مخاطبانم ادامه دهم. همه گیری قطعاً طاقت فرسا بوده است. به خصوص به عنوان یک پزشک تمام وقت با افزایش نیاز به بیمارستان ، اما این مسئله تاکیدی است که ما هنوز برای برقراری ارتباط با دیگران نیاز داریم. تأمین ارزش از طریق وبلاگ من یکی از راه هایی است که می توانم علاوه بر “کار روزانه” خود ، آن را انجام دهم.

 1. به نظر شما به عنوان یک خالق آنلاین ، حضور در وب چقدر مهم است؟

وب سایت من بخشی جدایی ناپذیر از تجارت من است. به عنوان یک وبلاگ نویس و خالق محتوای دیجیتال ، تجارت من فقط آنلاین است. من هم در وبلاگم و هم در سایر رسانه های اجتماعی / سیستم عامل های دیجیتال محتوای مفیدی ایجاد می کنم ، اما وب سایت من خانه تجاری من است. این املاک و مستغلات آنلاین است که من بیشترین کنترل را بر آن دارم و دقیق ترین نماینده من است. فرقی نمی کند ، هدف من این است که همیشه به وب سایت خود مراجعه کنم و دیگران را به خانه دیجیتال خود دعوت کنم.

 1. به نظر شما سخت ترین جنبه مالکیت کسب و کار چیست؟

من فکر می کنم سخت ترین قسمت در مورد هر مشاغل کنار آمدن با این واقعیت است که زمان محدود است. زمان منبعی دست نیافتنی است که همه آرزو می کنیم بیشتر از آن داشته باشیم ، اما من آموخته ام که شما باید بهترین کار را با آنچه که دارید انجام دهید و دادن کمتر از بهترین توان من به ندرت برای من گزینه است. به همین دلیل است که من تلاش می کنم سیستم هایی را ارائه دهم که در تجارت آنلاین من به خوبی خدمت می کنند. این نه تنها باعث می شود که من در کار خود به پیشرفت ادامه دهم ، بلکه در زمینه های دیگر زندگی خود از جمله همسر و مادر بودن نیز پیشرفت می کنم.

 1. ۲-۳ نکته شما برای سایر کارآفرینان سیاه پوست در زمینه شروع کار چیست؟

۱٫ فقط شروع کنید. انجام شده بهتر از کامل است.

۲٫ برون سپاری. یک تجارت دارای قطعات متحرک زیادی است. اشتیاق شما همان چیزی است که شما را نشاط می بخشد و بیشترین قسمت را تشکیل می دهد ، اما شاید حسابداری یک کار سخت بزرگ برای شما باشد. مواردی از این دست را به خارج از کشور برسانید تا بتوانید بر قسمت هایی از تجارت خود تمرکز کنید که بیشترین بهره را از استعداد و کار شما می برند.

۳٫ برای داستان شما همیشه فضا وجود دارد. همانطور که قبلاً گفتم ، داستان ها نحوه ارتباط ما با دیگران هستند و داستان شما به عنوان یک مارک / کارآفرین چگونگی شروع مخاطب شما برای شناختن ، پسندیدن و در نهایت اعتماد به شما است. مخاطبان شما باید قبل از اینکه هر چیزی از شما “خریداری” کنند ، از شما “خرید” کنند.

 1. توصیه شما در زمینه غلبه بر مشکلات با توجه به سیستم عامل خود به عنوان یک مشاغل سیاه ، دکتر و خالق آنلاین چیست؟

مربیان را جستجو کنید و قبیله ای در اطراف خود بسازید. سختی ها راه به جایی نمی برد. در سفر به موفقیت و موفقیت اجتناب ناپذیر است ، اما احاطه کردن خود با راهنمایی و پشتیبانی دیگران سلاح مخفی “نه چندان” برای غلبه بر این سد راه ها است. شما بدون منابع بی نظیر و تشویق های تیم میزبان خود نمی توانید به بالاترین توانایی خود برسید.

 1. ۵ دلیل اصلی شما برای شروع وبلاگ خود هنگام کار تمام وقت به عنوان پزشک چیست؟
 1. من به یک خروجی خلاقانه احتیاج داشتم. سکوی من مکان ویژه ای است که می توانم خودم را کشف و بیان کنم.
 1. رشد خود. این نهایت محصول جانبی کشف خود و بیان خود است.
 1. برای ثبت زندگی من. بازگشت به پست های قدیمی و اینکه چقدر پیشرفت کرده ام واقعاً مورد پسند قرار گرفته است. این لحظات خاص برای همیشه بایگانی می شوند.
 1. خدمت و تأمین ارزش برای دیگران. من سپاسگزارم که می توانم سفر خودم و آنچه را که با اشتباه در این راه آموخته ام به دیگران الهام دهم.
 1. با دیگران ملاقات و ارتباط برقرار کنید. نه تنها مخاطبان من ، بلکه بلاگر و جامعه سازندگان محتوا در کل. من افراد شگفت انگیزی را ملاقات کرده ام که اگر دنبال وبلاگ خودم نمی گشتم شاید ملاقات نکرده باشم.

[ad_2]

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

وبلاگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.