با تیم تمام زنان و غیر دودویی پشت نسخه 5.6 وردپرس دیدار کنید

با تیم تمام زنان و غیر دودویی پشت نسخه 5.6 وردپرس دیدار کنید

[ad_1]

هیچ رازی نیست که صنعت فناوری می تواند فضایی تحت سلطه مردان باشد. براساس BuiltIn ، زنان فقط ۲۶٪ مشاغل صنعت رایانه را در اختیار دارند.

با این حال ، وردپرس در تلاش برای تغییر ننگ و تعصب در صنعت ، با یک تیم انتشار کاملا زن و غیر باینری برای آخرین نسخه خود ، “Simone” ، تاریخ ساز شد.

به خواندن ادامه دهید:

  • با برخی از زنان و افراد غیر باینری پشت وردپرس ۵٫۶ آشنا شوید
  • کشف کنید زن بودن یا غیر دودویی بودن در جامعه وردپرس چگونه است
  • دریابید که تیم انتشار زن وردپرس و غیر باینری وردپرس چگونه تاریخ سازی کرده است

خوزهفا هادن چامفوزی

سرب را آزاد کنید ، JosephaHaden

Josepha Haden Chomphosy به لطف نقش مدیر اجرایی در Automattic در جامعه وردپرس بسیار شناخته شده است. او هر هفته ۶۰ ساعت حمایت مالی را به تیم های مختلف وردپرس ارائه می دهد و اخیراً پادکست WP Briefing را راه اندازی کرده است. او به عنوان Release Lead برای نسخه ۵٫۶ عمل کرد.

در ۱۲ نوامبر ۲۰۱۹ ، ژوزفا قصد خود را برای تشکیل یک گروه آزاد برای زنان تا پایان سال ۲۰۲۰ تعیین کرد – سپس آن را عملی کرد.

آبونی باتلر

Core Tech ، metalandcoffee

ابونی باتلر به عنوان یکی از عوامل اصلی انتشار ۵٫۶ “سیمون” کار کرد. او همچنین به عنوان یک توسعه دهنده اصلی در Yikes، Inc کار می کند.

طبق بیوگرافی باتلر ، وردپرس علاقه اوست: “Ebonie واقعاً عشق مداوم به کار با وردپرس و برنامه های وب سایت به طور کلی پیدا کرده است.”

چاندریکا سیستا

ویرایشگر فناوری ، chandrikaguntar

چاندریکا از سال ۲۰۱۱ بخشی از جامعه وردپرس بوده است. تمرکز اصلی وی همکاری با مشاغل کوچک برای پیاده سازی وردپرس است. او همچنین توسعه دهنده اصلی افزونه های Chamber Dashboard و سازمان دهنده Cupertino WordPress Meetup است.

همانطور که سیستا در وب سایت خود توضیح می دهد ، او یک فرد متعصب واقعی وردپرس است: “گرچه من ساختن هر نوع وب سایتی را دوست دارم و همیشه یک چالش را دوست دارم ، اما کار با وردپرس را بسیار دوست دارم ، بسیار انعطاف پذیر است ، دارای اسناد زیادی است و بسیار آسان است. برای کار کردن

من با سهم چالش های خود با سایر CMS روبرو شده ام و سعی می کنم در صورت امکان از آنها جلوگیری کنم. “

برنامه های تریسی

طراحی سرب ، tapps

Tracy Apps یک طراح وردپرس است که تیم طراحی را برای نسخه ۵٫۶ “Simone” هدایت کرد.

همانطور که اپس در وب سایت خود توضیح می دهد ، او چیزی فراتر از یک طراح است: “برای من ، داشتن مهارت چندرشته ای ، من را به یک طراح ، توسعه دهنده ، استراتژیست ، مشاور ، معلم و هنرمند بهتر تبدیل کرده است. من خودم را “حل مسئله خلاق” می نامم. “

میشل بوچر-جونز

بررسی اسناد سرب ، michele_butcher

Michele Butcher-Jones متخصص وردپرس و سازمان دهنده WordCamp است. وی همچنین ۱۳Core ، یک انجمن وردپرس بانوان به نام ShePressWP را تأسیس کرد و نمی تواند Geek Speak را صحبت کند.

به گفته ی باچر-جونز ، “قطعاً توانایی کار بر روی انتشار بزرگترین CMS برای همه ی زنان و غیر باینری یکی از با ارزش ترین کارهایی است که من در کار وردپرس انجام داده ام. سرب بودن برای تیم بررسی اسناد این موضوع را برای من بسیار خاص تر کرد.

کاملاً فروتنانه بود که در چنین گروه شگفت انگیزی از زنان فداکار و درخشان در انجمن وردپرس گنجانده می شد. این اولین بار در تاریخ فن آوری انتشار کامل زنان / غیر باینری بود و داشتن نام من در میان بزرگان چیزی است که برای همیشه گرامی خواهم داشت. “

مل چویس-داون

قالب پیش فرض طراحی سرب ، melchoyce

Mel Choyce-Dawn یک متعهد اصلی در وردپرس و یک سخنران مکرر در زمینه طراحی وردپرس و UX است.

Choyce-Dawn در مورد تجربه کار در نسخه ۵٫۶ نوشت: توضیح داد که سهم اصلی او موضوع پیش فرض Twenty Twenty-One بود که در کنار ۵٫۶ منتشر شد.

اینها تنها تعدادی از زنان باورنکردنی و همکاران غیر باینری نسخه ۵٫۶ وردپرس است.

دیدن نتایج خارق العاده ای که وقتی زنان و افراد غیر باینری در جلو و مرکز قرار می گیرند بسیار جالب است – و ما نمی توانیم منتظر بمانیم که کارهای بعدی آنها چیست.

آیا آماده هستید وب سایت وردپرس خود را به ارتفاعات جدید برسانید؟ Nex1host در تمام مراحل ساخت وب سایت پشتیبانی را ارائه می دهد. برنامه میزبانی وردپرس مدیریت شده ما برای پشتیبانی از وب سایت در حال توسعه شما با ابزارهای جستجوگرها ، تم های برتر و موارد دیگر طراحی شده است![ad_2]

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

وبلاگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.