شماره تماس: 09372593007 شماره ثبت شرکت : 307

تکرار بیش از حد کلمات کلیدی و خطرات استفاده از آن

تکرار بیش از حد کلمات کلیدی (Keyword Stuffing) یک روش سئوی کلاه سیاه است که در آن کلمات کلیدی به صورت مصنوعی تکرار می شوند. Keyword Stuffing بیشتر در متا کیوردها استفاده می شود به همین دلیل، الگوریتم های موتورهای جستجو دیگر برای محتوای متا کیوردها ارزشی قائل نیستند.

استفاده از Keyword Stuffing ممکن است در زمان کوتاه، شما را به خواسته تان که قرار گرفتن در رتبه های بالای موتورهای جستجو است برساند اما در بلند مدت توسط موتورهای جستجو شناسایی خواهید شد و وب سایت شما از لیست نتایج آنها حذف خواهد شد. در ادامه با وبلاگ نکس وان هاست همرا باشید.

نمونه ای از یک Keyword Stuffing

تکرار بیش از حد کلمات کلیدی (Keyword Stuffing)

استفاده از کلمات کلیدی در محتوای سایت امری ضروریست اما شما میتوانید بدون Keyword Stuffing این کار را انجام دهید. شما میتوانید با استفاده از کلمات کلیدی بلندتر و چند کلمه ای محتوای با کیفیتی داشته باشید ضمن اینکه از کلمات کلیدی مرتبط با موضوع وب سایتتان استفاده کرده اید.

شما برای فهماندن محتوای مطالب وب سایت نیازی نیست که حتما کلمات کلیدی را تکرار کنید تا موتورهای جستجو متوجه منظور شما شوند. شما برای کلماتی مانند”شیر” که چندین معنی دارد میتوانید در کنار کلمه “شیر” از کلماتی همچون “لبنیات” و “جنگل” استفاده کنید تا موتورهای جستجو به راحتی بتوانند موضوع محتوای شما را بفهمند.

نظرات کاربران
مطالب مرتبط
بهترین CMS برای طراحی سایت کدام است؟

وردپرس؟ دروپال ؟جوملا ؛ بهترینCMS کدام است؟! همیشه دغدغه خلق یک وب سایت واکنش گرا و تمام عیار را داشتید…

آیا واقعاً الکسا معیار موفقیت یک سایت است؟

Alexa سرویسی است که در سال ۱۹۹۶ به دنیا عرضه شد که در نهایت شرکت آمازون این سرویس را خریداری…

چگونه ساختن بک لینک با استفاده از صفحات شکسته رقبای خود

همه ما می دانیم لینک دهنده ساختمان یکی از مهمترین جنبه های هر جستجوگرها موفق و کمپین های بازاریابی دیجیتال…

طراحی و توسعه منحصر به فرد برای نکس وان هاست توسط استودیو نوا

هاست ارزان