خانواده چسباننده غذاهای دره کوه است

خانواده چسباننده غذاهای دره کوه است

[ad_1]

Mountain Valley Foods شغلی است که با پایه های غذایی در خانواده ، جامعه و غذاهای طبیعی غنی شده است. این فروشگاه محلی فروش مواد غذایی ارگانیک در شهر کالسپل ، مونتانا تاسیس شد و از سال ۱۹۸۹ مواد غذایی طبیعی و ارگانیکی را تهیه می کند که از جامعه محلی آنها تأمین می شود. Mountain Valley Foods افتخار خود را در ارائه “محصولات استثنایی با قیمت های رقابتی” که شامل مجموعه ای از محصولات ارگانیک مانند آبجو و شراب های مخصوص ، گوشت ، ماهی ، غذاهای بدون گلوتن و موارد دیگر! ما با هم بنیانگذاران پاتریشیا و لورئین در مورد تهیه و کار با کشاورزان محلی ، ایجاد مشاغل با خانواده و چگونگی پایبندی آنها به ارزشهای خانواده به گفتگو نشستیم.

Mountain Valley Foods بیش از ۳۰ سال است که فعالیت تجاری خود را آغاز کرده است ، تجارت چگونه آغاز شد و چه چیزی نام آن را الهام بخشید؟

Mountain Valley Foods توسط والدین ما در سال ۱۹۸۹ به عنوان راهی برای تأمین غذای خوب برای خانواده و جامعه ما آغاز شد. Kalispell در قلب یک دره قرار دارد و از هر طرف با کوه هایی احاطه شده است که نام ما را به نام Mountain Valley Foods الهام داده است.

به عنوان مشاغلی که ریشه در جامعه دارد ، چگونه برای تهیه فروشگاه خود با کشاورزان محلی همکاری می کنید؟

ما می توانیم با کشاورزان محلی خود بسیار نزدیک کار کنیم ، به آنها اطلاع دهیم که ما چه چیزی را می خواهیم بفروشیم و فکر می کنیم چه مقدار بفروشیم ، و آنها را قادر می سازد که برای کاشت خود برای نیازهای ما برنامه ریزی بیشتری داشته باشند.

ارزشهای خانوادگی شما چگونه در موفقیت تجارت موثر است؟

صداقت و تعهد دو ارزش خانوادگی بسیار مهم هستند و اتفاقاً ارزشهای عالی تجاری نیز هستند. رفتن به محل کار و یافتن ارزش در خدماتی که تجارت شما ارائه می دهد یکی از بزرگترین پاداش های مالکیت تجارت است.

سلامتی بخش بزرگی از برند شما است ، سه توصیه برای مشتریانی که به دنبال خرید مواد غذایی طبیعی و ارگانیک هستند ، چیست؟

۱٫ با مشاغلی که می شناسید و به آنها اعتماد دارید خرید کنید.

۲٫ با مشاغلی خرید کنید که پرسنل آگاهی دارند و در واقع غذاهای طبیعی و ارگانیک مصرف و استفاده می کنند.

۳٫ با مشاغلی خرید کنید که برای شما به عنوان مشتری ارزش قائل هستند و خوشحال می شوند که به شما کمک کنند. تنها در صورت اعتماد به افرادی که از آن خرید می کنید ، می توانید به آنچه می خواهید اعتماد کنید.

مجموعه مهارت های شما و خواهرتان چگونه مکمل یکدیگر هستند؟

گفتگوی آزاد در مورد مهارت های مربوطه به ما کمک می کند تا در تجارت خود با هم کار کنیم. با هم ، ما یک بار مکان فروشگاه خود را منتقل کردیم و فروشگاه خود را سه بار گسترش دادیم و در ماه جاری به یک توسعه دیگر خواهیم رفت. ایجاد این نوع تغییرات بزرگ در تجارت ما صبر و شکیبایی هر دو ما را می طلبد.

داشتن روابط شخصی و شغلی با بنیانگذار خود چه مزایایی دارد؟

روابط شخصی و شغلی ما به ما این امکان را می دهد تا نقاط قوت و ضعف یکدیگر را در سطح صمیمی تری بدانیم و این باعث ایجاد رویکرد ظریف تری در تصمیمات تجاری ما می شود.

چه نکاتی را می توانید به کارآفرینی که در نظر دارد با یکی از دوستان یا بنیانگذار خود مشاغل ایجاد کند ، ارائه دهید؟

۱٫ تعهد به تلاش. اوقات چالش برانگیزی در تجارت وجود خواهد داشت و یک بنیانگذار تجارت باید همان تعهدی را داشته باشد که شما در رسیدن به اهداف تجاری دارید.

۲٫ نقاط قوت مکمل. اگر یک نفر در تعیین اهداف و بصیرت در کسب و کار مهارت داشته باشد ، بنیانگذار باید در مکانیک اداره یک تجارت ، حسابداری ، روابط انسانی و بازاریابی تبحر داشته باشد.

۳٫ وجه نقد ، مقدار زیادی از آن. اعتبار ، اگر می توانید آن را دریافت کنید.

۴٫ مدنیت. در هر تلاش تجاری قطعاً لحظات ارتباطی چالش برانگیزی وجود دارد و مدنی باقی ماندن در گرماگرم لحظه ای باعث می شود مسائل از تشدید و کنترل خارج نشوند.

به عنوان بنیانگذار ، آیا شما وظایف و مسئولیت های مختلف وب سایت را دارید یا به طور جمعی آنها را مدیریت می کنید؟

مسئولیت های وب سایت به طور جمعی مدیریت می شوند. مادر ما نگهداری را انجام می دهد ، ما محتوا و ایده ارائه می دهیم.

چه چیزی الهام بخش سری فیلم های “نکات خواهر” در وب سایت شما بود و چگونه نکات برجسته خود را انتخاب می کنید؟

“نکات خواهر” در واقع همکاری با ایستگاه تلویزیونی محلی ما است و ما متوجه شدیم که این یک افزودنی بسیار سرگرم کننده به وب سایت ما خواهد بود. ما همه نکات مربوط به خواهر را نوشتیم و از ارائه ایده های جدید برای برجسته کردن محصولات و رابطه سرگرم کننده خواهران لذت می بریم.

رسانه های اجتماعی به بخشی ارزشمند در بازاریابی تجارت شما تبدیل شده است ، چگونه از رسانه های اجتماعی برای ارتباط با مشتریان خود استفاده می کنید؟

ما از آگهی فروش ماهانه خود از انجمن خرده فروشان مواد غذایی طبیعی مستقل استفاده می کنیم تا به مشتریان خود در مورد فروش ماهانه خود اطلاع دهیم و از رسانه های اجتماعی برای نمایش هنری تر برجسته های تجاری خود استفاده می کنیم.[ad_2]

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

وبلاگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.