طراحان متمرکز بر نوع زنان جامعه را با نوع FEMME پیدا می کنند

طراحان متمرکز بر نوع زنان جامعه را با نوع FEMME پیدا می کنند

[ad_1]

صنعت تایپوگرافی به ویژگی جدایی ناپذیر نحوه تجارت تجاری ، صدا و سبک خود تبدیل شده است. تایپوگرافی در واقع نشان دادن شخصیت متن است که در سبک های فونت سنتی و مدرنی که امروزه استفاده می کنیم قابل مشاهده است. همانطور که زنان در چندین زمینه مانند تایپوگرافی ، طراحی گرافیک و مهندسی قلم رشد کرده اند ، نیاز به حمایت و اجتماع بیش از هر زمان دیگری حیاتی است ، در اینجا است که FEMME TYPE خلا gap را پر می کند.

پلت فرم FEMME TYPE توسط Amber Weaver در سال ۲۰۱۹ تاسیس شد تا “محتوای ارزشمند و فیزیکی و آنلاین ایجاد کند که به ارتقا، ، الهام بخشیدن و آموزش صنعت حرفه ای در مورد این بخش به ظاهر کم نماینده جامعه ما کمک کند”. این پلتفرم شگفت انگیز با همکاری نرم افزار Adobe ، Love Magazine و موارد دیگر برای آگاهی بخشی به صنعت و تبدیل شدن به یک منبع ارزشمند برای خلاقیت های متمرکز بر نوع در سراسر جهان کار کرده است.

FEMME TYPE این فرصت را برای زنان فراهم می کند که در این سیستم عامل و نمایش کار خود باشند ، طرح های نوع منحصر به فرد خود را در فروشگاه قلم خود بفروشند و در یک فهرست آنلاین معرفی شوند تا محتوای آنها برجسته شود. این جامعه در حال رشد بدون توجه به سطح مهارت و صنعت آنها “طراحان نوع ، مهندسان قلم ، طراحان گرافیک و هر کس دیگری که کارش علاقه به نوع خود را نشان می دهد” باز و دعوت کننده است.

ما با آمبر ویور به گفتگو نشستیم تا در مورد الهام از FEMME TYPE ، نمایندگی در صنعت چاپ و نکات وی برای افرادی که می خواهند عملی شوند و وب سایت خود را بسازند ، بحث کنیم.

ایجاد یک جامعه خلاق

سفر امبر به ایجاد پلت فرم FEMME TYPE از آنجا آغاز شد که وی فهمید فضایی وجود ندارد که بتواند مشارکت زنان در صنعت را جشن گرفته و شناخته شود. وی در صنعتی که بطور معمول بر روی دستاوردهای مردان متمرکز بود ، تصمیم گرفت فضایی را طراحی کند که به رشد و جامعه برای طراحان نوع جدید و مستقر کمک کند. “پلت فرم FEMME TYPE پس از مشاهده کمبود نمایندگی از طراحان نوع مدرنی که زنان این صنعت را معرفی می کردند ، ایجاد شد. ما با ایجاد کانال های رسانه های اجتماعی آن کار را شروع کردیم و اندکی پس از آن ، وب سایتی را به عنوان مکانی برای میزبانی محتوای اضافی در قالب مقالات و ویژگی ها دنبال کردیم. اکنون FEMME TYPE به یک جامعه خلاق گسترده تبدیل شده است که یکدیگر را بالا می کشند ، کارهایشان را با هم تقسیم می کنند و درباره موضوعات بامعنی در زمینه صنعت نوع صحبت می کنند.

ایجاد دید و آموزش برای زنان یکی از عوامل محرک آمبر برای به زمین انداختن این سکو بود و این امر با پرورش یک فضای سالم و ایمن برای زنان آغاز شد. جامعه و همکاری در قلب پلتفرم باقی می ماند که دارای چندین ویژگی برای برجسته سازی ، شناسایی و دریافت غرامت برای طراحان است. یافتن جایگاه یا جایگاه خود در صنعت تایپوگرافی برای طراحان شناسایی زن می تواند چالش برانگیز باشد زیرا کمتر از آنها استقبال می شود. “در بسیاری از فرهنگ ها ، زنان محدود به کاری نیستند که می توانند در محل کار مانند ۱۰۰ سال پیش انجام دهند ، اما در برخی دیگر ، زنان هنوز می توانند برای تبدیل شدن به یک طراح تلاش کنند زیرا ممکن است سنت های مذهبی ، خانوادگی یا اجتماعی آنها موافق نباشد بنابراین ، در این مسیر می تواند یک مبارزه باشد. طراح بودن کار سختی است ، اما پزشک ، وکیل یا مهندس بودن نیز سخت است. شما باید روزانه کار کنید تا کار خود را بهتر و کامل کنید ، و زمینه های زیادی در طراحی وجود دارد که از نظر اقتصادی پاداش آور است. “امبر در رابطه با اینکه چرا یافتن جامعه در این صنعت برای زنان دشوار است ، مشترک است.

برای کسانی که با صنعت تایپوگرافی آشنا نیستند ، همه چیز در اطراف ماست. امبر توصیف می کند که “طراحی متمرکز بر نوع به صورت زیر است: طراحی متن ، تایپوگرافی ، ریخته گری نوع ، هنرمندان حروف ، نقاشی های دیواری ، نوع سه بعدی ، تایپوگرافی حرکتی ، مجسمه سازی نوع ، نصب نوع ، نمونه های نمونه ، نوع سفارشی و موارد دیگر ”

هنگامی که امبر توانست مخاطبان خود را در سراسر این صنعت عظیم شناسایی کند ، تصمیم گرفت شروع به ایجاد دسته بندی هایی در وب سایت FEMME TYPE کند که کار آنها را در مرکز توجه قرار دهد. او تیمی از همکاران و همکاران را در صنایع و نقشهای مختلف پرورش داد تا به ایجاد روند ارزیابی و نمایش کار طراحان در وب سایت کمک کند. “ما به آنچه می خواهیم برسیم فکر می کنیم و به دنبال شبکه خود هستیم تا بهترین تناسب را پیدا کنیم. گاهی اوقات ما فراخوان ها را در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی خود منتشر می کنیم ، اما در بیشتر اوقات ، نیازی به این نداریم زیرا جامعه ما به عنوان یک مجموعه کاملاً هدفمند از نوع خلاقیتی که باید با آن کار کنیم ، خدمت می کند. ” روند بررسی وب سایت. او این جامعه را به عنوان “جامعه ای که همه ما از یکدیگر حمایت می کنیم و در کار سایر خلاقانی که در کار خلاقانه خود به موفقیت های بزرگی دست می یابند” حمایت می کنیم.

جشن زنان آنلاین

پلت فرم FEMME TYPE دارای محتوای مختلف خلاقانه در سراسر وب سایت و حساب های رسانه های اجتماعی است که زیبایی کار طراحی نوع را برجسته می کند. از همه استقبال می شود و تشویق می شود تا در حمایت از این جامعه شگفت انگیز از زنان با استعداد مشارکت و مشارکت داشته باشد. امبر می گوید که با الهام از زنان اطراف خود و در کل جهان که با یکدیگر همکاری می کنند و کارهایشان را از صفحه خارج می کنند ، الهام می گیرد. وی به نمایشگاه مشترک Across Borders اخیر اشاره کرد که در آن مجموعه ای از پوسترهای تایپوگرافی توسط دو طراح از ریشه های مختلف ایجاد شده بود که یکدیگر را نمی شناختند. علاوه بر این ، او Alli Cunanan را برای انتشار فونت Ladybird Light خارق العاده خود که باعث ایجاد موج در جامعه نوع شده است ، و Aasawari Kulkarni برای مقاله اخیر خود در میان افراطی ها: انواع پیشگام فمینیستی را برجسته می کند.

وقتی امبر پلتفرم FEMME TYPE را راه اندازی کرد ، ناخواسته به یک جامعه در حال رشد دیگر پیوست و آن زنانی بودند که وب سایت های خود را می ساختند. آمبر اعتبار این وب سایت را به دلیل “مکانی است که بینندگان می توانند محتوای مقاله ای عمیق درباره طراحانی که ما ارائه می دهیم را بخوانند و کانال محتوایی را ارائه می دهند ، و از موتور خلاقیت نوع FEMME بسیار مهم است”. برای امبر هنگامی که تصمیم گرفت وب سایت خود را بسازد بسیار مهم بود که به ردیابی تجزیه و تحلیل ها ، ایجاد یک فروشگاه تجارت الکترونیکی و استفاده از بستری که گزینه های مختلفی را برای کار با نیاز سایت فراهم می کند ، دسترسی داشته باشد. از آنجا که امبر قبلاً با وردپرس کار کرده بود ، وی از این به عنوان بنیاد ایجاد پلت فرم FEMME TYPE استفاده کرده و افزونه های وردپرس مانند WooCommerce و Google Analytics را برای کمک به بهبود عملکرد وب سایت نصب کرده است.

اگر از راه اندازی وب سایت خود الهام گرفته اید ، در اینجا چهار نکته آمبر که باید قبل از شروع بدانید وجود دارد:

  1. از کلیه عملکردهایی که وب سایت شما باید از آن استفاده کند ، یک چک لیست ایجاد کنید. به عنوان مثال ، پست های وبلاگ ، مدیریت اشتراک ها ، میزبانی فروشگاهی که در آن محصولات می فروشید. سعی کنید و از قبل فکر کنید ، مقیاس تجاری شما چگونه می تواند باشد و آیا وب سایت شما قادر به کنترل آن است.
  1. وایر فریم ایجاد کنید. ارتباط بینندگان شما با وب سایت چگونه خواهد بود؟ حتی اگر اینها نقاشی هایی در دفترچه شما باشد (همان کاری که در ابتدا انجام دادیم). تمام فرصت های موجود در زمینه تبلیغات (بنرها ، مقالات برجسته و غیره) و تبلیغ بازدید از مقاله (نوارهای کناری ، لیست ۱۰ مورد برتر و غیره) را ترسیم کنید.
  1. از خود س deepالات عمیق بپرسید. مال شما چیست چرا؟ چرا سایت را ایجاد می کنید؟ هدف آن چیست؟ چگونه سایت هدف خود را تحقق می بخشد؟ باید بتوانید به این س questionsالات پاسخ دهید تا وقتی سایت را ایجاد می کنید ، به یک راه حل تبدیل شود.

برنامه ریزی فوق العاده مهم است. مقدار قابل توجهی برنامه ریزی کنید تا زیرساخت ها وجود داشته باشد و پس از آن طراحی انجام شود. عملکرد سپس طراحی می شود ، زیرا طراحی همیشه می تواند بهبود یابد ، عملکرد سایت نیز می تواند ، اما داشتن یک پایه محکم که می تواند به وقت اضافه اضافه شود خوب است.

امبر مشتاقانه منتظر است که پلت فرم FEMME TYPE همچنان در حال رشد و تکامل و جشن و حمایت از زنان در سراسر جهان باشد. این وب سایت به عنوان همتای دیجیتالی کتابی است که در سال ۲۰۱۹ منتشر شده است و نوع کار بیش از ۴۰ زن جهانی را جشن می گیرد. بازدیدکنندگان می توانند مصاحبه های عمیق و داستان های زنان برجسته در وب سایت را بخوانند و محصولات خود را امروز خریداری کنند!

آیا به دنبال ایجاد یک وب سایت قابل اعتماد برای تجارت خود هستید؟ با یک برنامه میزبانی Nex1host شروع کنید یا با متخصصان آسمان آبی ما مشورت کنید تا با وب سایت وردپرس خود کمک تخصصی کنید.[ad_2]

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

وبلاگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.