نحوه رفع خطای ارسال برنامه از دست رفته در وردپرس

رفع خطای ارسال برنامه از دست رفته در وردپرس

[ad_1]

آیا می خواهید خطای ارسال برنامه از دست رفته در وردپرس را برطرف کنید؟

وردپرس دارای یک ویژگی داخلی است که به شما امکان می دهد پست ها را به راحتی تنظیم کنید تا بعداً به طور خودکار منتشر شوند. با این حال ، گاهی اوقات ممکن است متوجه شوید که پست های برنامه ریزی شده اصلاً منتشر نمی شوند.

در این مقاله ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه به راحتی خطای ارسال برنامه از دست رفته در وردپرس را برطرف کنید. با این کار می توانید اطمینان حاصل کنید که پست های برنامه ریزی شده شما به موقع منتشر می شوند.

رفع خطای ارسال برنامه از دست رفته در وردپرس

چه عواملی باعث می شود وردپرس پست های برنامه ریزی شده را از دست بدهد؟

درگیری یا افزونه محیط میزبانی وردپرس شما ممکن است باعث شود وردپرس پستهای برنامه ریزی شده را از دست بدهد.

به طور معمول ، وقتی قرار است یک پست وردپرس بعداً منتشر شود ، وردپرس از فناوری به نام ‘Cron’ یا ‘WordPress Cron’ استفاده می کند تا پست شما را به موقع منتشر کند.

با این حال ، اگر سرور میزبان وردپرس یا افزونه شما روی cron jobs تأثیر بگذارد ، وردپرس کارهای برنامه ریزی شده مانند انتشار پست های برنامه ریزی شده را از دست می دهد.

خطای برنامه فراموش شده برای یک پست وبلاگ در وردپرس

سایر شغل های cron شما ممکن است گاهی اوقات مانند بررسی برای به روزرسانی ها یا حذف پیش نویس های ذخیره شده خودکار کار کنند. این بدان دلیل است که با از دست رفتن زمان انتشار ، وردپرس پست وبلاگ را در زمان دیگری منتشر نمی کند.

برای اکثر کاربران ، این اتفاق خیلی اوقات رخ نمی دهد و برای برخی از کاربران می تواند به یک مسئله رایج در وردپرس تبدیل شود.

گفته شد ، بیایید نگاهی به چگونگی رفع خطای ارسال برنامه از دست رفته در وردپرس بیندازیم.

رفع خطای ارسال برنامه نادیده گرفته شده در وردپرس

اولین کاری که باید انجام دهید نصب و فعال سازی افزونه Missed Scheduled Post Publisher است. برای جزئیات بیشتر ، به راهنمای گام به گام نحوه نصب افزونه وردپرس مراجعه کنید.

افزونه خارج از جعبه کار می کند و هیچ تنظیماتی برای پیکربندی شما وجود ندارد.

افزونه Missed Scheduled Post Publisher چگونه کار می کند؟

این پلاگین به سادگی هر ۱۵ دقیقه وب سایت شما را بررسی می کند تا ببیند آیا یک پست وردپرس برنامه ریزی شده برنامه را از دست داده است یا خیر.

اگر موارد برنامه فراموش شده را پیدا کند ، وضعیت را از حالت برنامه ریزی شده به منتشر شده تغییر می دهد.

این برای پست ها ، صفحات ، محصولات و هر نوع پست سفارشی دیگری که ممکن است در وب سایت وردپرس خود داشته باشید کار می کند.

ما این پلاگین را ساختیم تا اطمینان حاصل کند که بر سرعت سایت وردپرس شما تأثیر نمی گذارد زیرا می دانیم سرعت برای سئو مهم است. این افزونه ای است که ما در سایت های خود از آن استفاده می کنیم.

عیب یابی خطای ارسال های برنامه ریزی نشده از دست رفته در وردپرس

اگر با نصب افزونه بلافاصله خطای ارسال های برنامه ریزی شده در وب سایت شما برطرف نشد ، در اینجا چند نکته ذکر شده است که می توانید امتحان کنید.

۱٫ تنظیمات منطقه زمانی وردپرس خود را بررسی کنید

تنظیم منطقه زمانی یکی از اولین کارهایی است که پس از نصب وردپرس انجام می شود. با این حال ، گاهی اوقات کاربران آن را از دست می دهند و منطقه زمانی وردپرس آنها با زمانی که می خواهند برای انتشار و مدیریت وب سایت خود استفاده کنند مطابقت ندارد.

به سادگی به تنظیمات »عمومی صفحه را فشار داده و به بخش “منطقه زمانی” بروید. از اینجا ، باید منطقه زمانی یا منطقه زمانی را که می خواهید برای وب سایت وردپرس خود استفاده کنید ، انتخاب کنید.

منطقه زمانی را در وردپرس تنظیم کنید

فراموش نکنید که برای ذخیره تنظیمات خود بر روی دکمه ذخیره تغییرات کلیک کنید.

۲٫ حافظه پنهان وردپرس را پاک کنید

اگر پست های وردپرس شما هنوز برنامه ای ندارند ، به احتمال زیاد به دلیل یک افزونه caching با تنظیمات ضعیف است. سعی کنید حافظه پنهان وردپرس را پاک کنید و مطمئن شوید که افزونه ذخیره وردپرس شما به درستی پیکربندی شده است تا حافظه پنهان را در فواصل منظم پاک کند.

۳٫ محدودیت حافظه وردپرس را افزایش دهید

وب سایت وردپرس شما ممکن است با مشکل محدودیت حافظه کم دست و پنجه نرم کند. با اجازه دادن به وردپرس برای استفاده بیشتر از حافظه سرور ، می توانید وردپرس را بهتر اجرا کنید ، این مشکل را برطرف کنید.

به سادگی کد زیر را قبل از خطی که می گوید به پرونده wp-config.php ust اضافه کنید ‘این همه ، ویرایش را متوقف کنید! انتشارات مبارک.

define('WP_MEMORY_LIMIT', '500M');

برای جزئیات ، به راهنمای ما در مورد نحوه افزایش محدودیت حافظه در وردپرس مراجعه کنید.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند یاد بگیرید که چگونه به راحتی خطای ارسال برنامه از دست رفته در وردپرس را برطرف کنید. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما را در مورد چگونگی عیب یابی آسان خطاهای وردپرس به صورت خودکار مشاهده کنید.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً برای آموزش های ویدئویی وردپرس در کانال YouTube ما مشترک شوید. همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک

پست نحوه رفع خطای ارسال برنامه از دست رفته در وردپرس اولین بار در Nex1host ظاهر شد.[ad_2]

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

missed scheduleschedule postschedule posts errorWordPress Pluginsآموزش هاوبلاگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.