چگونه تصاویر کارت شکسته توییتر را در وردپرس برطرف کنیم

رفع تصاویر شکسته یا از دست رفته کارت توییتر در وردپرس

[ad_1]

آیا می خواهید تصاویر شکسته کارت توییتر را در وردپرس اصلاح کنید؟

وقتی کسی پیوندی را از سایت وردپرس شما به اشتراک می گذارد ، توییتر به طور خودکار سعی می کند یک تصویر کوچک را نمایش دهد. با این حال ، گاهی اوقات ممکن است تصویر بند انگشتی نادرستی را نشان دهد که باعث می شود وب سایت شما غیرحرفه ای به نظر برسد.

در این مقاله ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه تصاویر کارت شکسته توییتر را در وردپرس به راحتی برطرف کنید.

رفع تصاویر شکسته یا از دست رفته کارت توییتر در وردپرس

چرا تصاویر کارت توییتر برای برخی از وب سایت ها شکسته شده است؟

توییتر از فراداده Open Graph برای جستجوی تصاویر هنگام به اشتراک گذاری پیوند استفاده می کند. این همان چیزی است که فیس بوک هنگام نمایش پیوند در صفحه یا گروه ، تصاویر کوچک را نشان می دهد.

وردپرس به طور پیش فرض از برچسب های متا Open Graph پشتیبانی نمی کند. به همین دلیل است که وقتی پیوندی را در توییتر به اشتراک می گذارید ، ممکن است همیشه تصویر کارت توییتر نمایش داده نشود.

پیوندی بدون تصویر کارت توییتر

تصاویر کارت توییتر به شما کمک می کند تا توجه کاربر را جلب کرده و آنها را ترغیب کنید تا روی پیوند کلیک کنند. این به معنای بازدید بیشتر برای وب سایت شما از توییتر است.

پیوندی با تصویر کارت Twitter بزرگ

گفته شد ، بیایید نگاهی بیندازیم که چگونه تصاویر شکسته کارت Twitter در وردپرس را به راحتی اصلاح می کنیم.

در اینجا یک مرور کلی از موضوعاتی است که در این مقاله به آنها خواهیم پرداخت. می توانید به بخش مورد علاقه خود بروید یا دستورالعمل ها را مرحله به مرحله دنبال کنید.

  • با استفاده از همه در یک SEO ، تصاویر شکسته کارت Twitter را برطرف کنید
  • یک تصویر پیش فرض کارت Twitter تنظیم کنید
  • یک تصویر پیش فرض کارت Twitter برای صفحه اصلی تنظیم کنید
  • از یک عکس کارت سفارشی توییتر برای یک پست یا صفحه در وردپرس استفاده کنید
  • تنظیم تصویر کارت سفارشی توییتر برای دسته ها و برچسب ها در وردپرس
  • آزمایش / عیب یابی تصاویر کارت Twitter

تصاویر شکسته کارت توییتر را با استفاده از همه در یک SEO برای وردپرس برطرف کنید

ابتدا باید افزونه All in One SEO را برای وردپرس نصب و فعال کنید. برای جزئیات بیشتر ، به راهنمای گام به گام نحوه نصب افزونه وردپرس مراجعه کنید.

All in One SEO بهترین افزونه SEO WordPress در بازار است. به شما امکان می دهد وب سایت وردپرس خود را به راحتی برای موتورهای جستجو و سیستم عامل های رسانه های اجتماعی از جمله توییتر بهینه کنید.

توجه داشته باشید: همچنین یک نسخه رایگان از All in One SEO وجود دارد که می توانید برای اصلاح تصاویر کارت توییتر استفاده کنید. نسخه حرفه ای دارای ویژگی های قدرتمندتر SEO است.

به خاطر این آموزش ، ما نسخه Pro را نشان خواهیم داد زیرا این همان چیزی است که ما استفاده می کنیم ، اما دستورالعمل ها برای نسخه رایگان نیز مشابه هستند.

پس از فعال سازی ، باید از قوی بازدید کنید همه در یک سئو »تنظیمات عمومی صفحه را وارد کنید تا مجوز خود را وارد کنید. می توانید این اطلاعات را در حساب خود در وب سایت افزونه پیدا کنید.

مجوز همه در یک سئو

All in One SEO به شما امکان کنترل کامل تصاویر مربوط به کارتهای Twitter در وب سایت شما را می دهد. ما شما را در تمام مراحل قدم خواهیم زد.

ابتدا باید URL های نمایه رسانه های اجتماعی خود را اضافه کنید. این امر می تواند وب سایت شما را با نمایه توییتر شما مرتبط کند.

به سادگی به همه در یک سئو »شبکه های اجتماعی صفحه را وارد کنید و URL های پروفایل رسانه های اجتماعی خود را از جمله توییتر وارد کنید.

URL های نمایه رسانه های اجتماعی خود را اضافه کنید

یک تصویر پیش فرض کارت Twitter تنظیم کنید

در مرحله بعدی ، باید به برگه “Twitter” بروید و روی ضامن کنار گزینه “Enable Twitter Card” کلیک کنید.

تنظیمات کارت Twitter را در AIOSEO روشن کنید

در زیر آن ، تنظیمات پیش فرض کارتهای Twitter را مشاهده خواهید کرد که برای اکثر وب سایت ها کار می کنند ، اما در صورت لزوم می توانید آنها را تغییر دهید.

به ویژه ، شما می خواهید “منبع تصویر پیش فرض ارسال” را تغییر دهید. All in One SEO یک سری گزینه به شما می دهد.

به عنوان مثال ، می توانید تصویر برجسته ، تصویر پیوست شده ، اولین تصویر در محتوا ، تصویر از یک قسمت سفارشی ، تصویر نویسنده پست یا اولین تصویر موجود را انتخاب کنید.

ما توصیه می کنیم از تصویر برجسته استفاده کنید ، زیرا اکثر تم های وردپرس از تصاویر برجسته پشتیبانی می کنند که برای استفاده به عنوان تصاویر کارت توییتر مناسب هستند.

در زیر آن ، گزینه انتخاب منبع تصویر پیش فرض را پیدا خواهید کرد. این تصویر هنگامی استفاده می شود که شخصی URL را در یک صفحه دسته بندی ، برچسب یا صفحه بایگانی اصطلاح طبقه بندی دیگر به اشتراک بگذارد.

تنظیم یک تصویر اصطلاح پیش فرض

می توانید یک تصویر پیش فرض را در اینجا بارگذاری کنید ، یا می توانید برای هر دسته یا برچسب یک تصویر سفارشی بارگذاری کنید (بعداً نحوه انجام این کار را به شما نشان خواهیم داد).

پس از انتخاب منبع تصویر پیش فرض Twitter Card ، فراموش نکنید که برای ذخیره تنظیمات خود بر روی دکمه ذخیره تغییرات کلیک کنید.

یک تصویر پیش فرض کارت Twitter برای صفحه اصلی تنظیم کنید

حال بیایید نگاهی به نحوه تنظیم تصویر پیش فرض کارت Twitter برای صفحه اصلی وب سایت خود بیاندازیم.

اگر از یک صفحه اصلی ثابت استفاده نمی کنید ، می توانید مستقیماً از یک تصویر پیش فرض کارت Twitter تنظیم کنید همه در یک جستجوگرها »Networs اجتماعی صفحه زیر برگه توییتر.

یک تصویر سفارشی برای صفحه اصلی خود اضافه کنید

با این حال ، اگر از صفحه اصلی سفارشی استفاده می کنید ، پیوند ویرایش صفحه اصلی خود را مشاهده خواهید کرد.

برای افزودن تصویر کارت سفارشی توییتر ، صفحه اصلی خود را ویرایش کنید

در صفحه ویرایش صفحه ، به سادگی به کادر “تنظیمات AIOSEO” در زیر ویرایشگر محتوا بروید. از اینجا ، باید به تب “Social” بروید و سپس Twitter را انتخاب کنید.

اصلاح تصویر کارت توییتر برای صفحه اصلی وردپرس شما

در تنظیمات Twitter ، می توانید گزینه های پیش فرض را نادیده بگیرید و یک تصویر کارت Twitter سفارشی تهیه کنید تا به طور خاص برای صفحه اصلی خود استفاده شود.

تصویر کارت توییتر سفارشی برای صفحه اصلی وردپرس شما

به سادگی بر روی منوی کشویی کنار “Image Source” کلیک کنید ، و یک سری گزینه برای انتخاب خواهید دید. برای بارگذاری تصویر جدیدی که مایل به استفاده از آن هستید می توانید یکی از گزینه ها را انتخاب کنید یا تصویر دلخواه را انتخاب کنید.

پس از اتمام کار ، فراموش نکنید که تغییرات صفحه خود را به روز کرده و ذخیره کنید.

برای هر پست یا صفحه در وردپرس از یک تصویر کارت Twitter اختصاصی استفاده کنید

بسیاری از وبلاگ نویسان دوست دارند تصاویر رسانه های اجتماعی سفارشی را برای سیستم عامل های مختلف مانند فیس بوک ، توییتر ، Pinterest و غیره ایجاد کنند.

All in One SEO امکان نادیده گرفتن تنظیمات پیش فرض تصویر کارت Twitter شما و ارائه یک تصویر سفارشی برای هر پست یا صفحه را آسان می کند.

به سادگی ، پست یا صفحه را ویرایش کنید و به پایین به جعبه “تنظیمات AIOSEO” در زیر ویرایشگر محتوا بروید. از اینجا ، باید به تب “Social” بروید و سپس “Twitter” را انتخاب کنید.

تنظیمات توییتر برای پست ها و صفحات جداگانه در وردپرس با استفاده از AIOSEO

در مرحله بعدی ، می توانید داده های نمودار باز سفارشی توییتر را از جمله یک تصویر سفارشی که به طور خاص برای این مقاله استفاده می شود تنظیم کنید. کافی است به بخش “منبع تصویر” بروید و روی منوی کشویی کلیک کنید.

تنظیم تصویر توییتر سفارشی برای پست یا صفحات

برای بارگذاری تصویر جدید توییتر می توانید از میان چند گزینه انتخاب کنید یا “تصویر سفارشی” را انتخاب کنید.

پس از آن ، می توانید بر روی دکمه “بارگذاری یا انتخاب تصویر” کلیک کنید تا تصویری از رایانه شما بارگذاری شود یا از کتابخانه رسانه وردپرس خود استفاده کنید.

پس از پایان ، فراموش نکنید که پست / صفحه خود را به روز کنید یا منتشر کنید تا تغییرات خود را ذخیره کنید.

تنظیم تصویر کارت سفارشی توییتر برای دسته ها و برچسب ها در وردپرس

درست مانند پست ها و صفحات ، All in One SEO همچنین بارگذاری یک تصویر سفارشی را برای دسته های خاص ، برچسب ها ، دسته بندی محصولات (اگر از WooCommerce استفاده می کنید) و سایر طبقه بندی ها آسان تر می کند.

به سادگی ، به ارسال ها »دسته ها صفحه را کلیک کرده و روی پیوند ویرایش در زیر گروهی که می خواهید تصویر کارت Twitter سفارشی را بارگذاری کنید کلیک کنید.

دسته را ویرایش کنید

با این کار می توانید به صفحه “ویرایش دسته” بروید ، در اینجا باید به پایین “تنظیمات AIOSEO” بروید. از اینجا به زبانه “Social” بروید و “Twitter” را در زیر آن انتخاب کنید.

تنظیم تصویر کارت توییتر برای یک دسته وردپرس

اکنون ، باید به قسمت Image Source بروید و روی منوی کشویی کلیک کنید. برای بارگذاری تصویر جدید توییتر می توانید از میان چند گزینه انتخاب کنید یا “تصویر سفارشی” را انتخاب کنید.

تصویر سفارشی خود را اضافه کنید تا به عنوان کارت Twitter برای این دسته استفاده شود

پس از آن ، می توانید بر روی دکمه “بارگذاری یا انتخاب تصویر” کلیک کنید تا تصویری از رایانه شما بارگذاری شود یا از کتابخانه رسانه وردپرس خود استفاده کنید.

پس از پایان کار ، فراموش نکنید که بر روی دکمه “به روز رسانی” کلیک کنید تا تغییرات خود را ذخیره کنید.

آزمایش / عیب یابی تصاویر کارت Twitter

هنگامی که تصاویر کارت توییتر را تنظیم کردید ، می خواهید آنها را آزمایش کنید تا مطمئن شوید هنگام کسی که پیوندی را از وب سایت وردپرس شما به اشتراک می گذارد ، به درستی نشان داده می شود.

به سادگی URL صفحه یا پستی را که می خواهید آزمایش کنید کپی کنید و سپس به آدرس مراجعه کنید اعتبار سنج کارت توییتر سایت اینترنتی. URL را در قسمت قسمت Card Card جایگذاری کنید و روی دکمه “Preview card” کلیک کنید.

تصاویر کارت توییتر خود را پیش نمایش و آزمایش کنید

سپس ابزار اعتبارسنج کارت پیوند را واکشی می کند و پیش نمایشی از نحوه به نظر رسیدن وقتی شخصی آن را در توییتر به اشتراک می گذارد به شما نشان می دهد.

عیب یابی تصاویر کارت Twitter شکسته در وردپرس

اگر مراحل بالا را دنبال کردید و هنوز نمی توانید تصویر صحیح کارت Twitter را مشاهده کنید ، می توانید این نکات آسان را برای عیب یابی امتحان کنید.

پاک کردن حافظه پنهان وردپرس

محتمل ترین دلیل خراب شدن تصاویر توییتر ، افزونه های ذخیره وردپرس است. حتی اگر شما تصویر کارت توییتر را در All in One SEO تنظیم کرده باشید ، ممکن است افزونه cache شما همچنان نسخه منسوخ شده ای را نشان دهد.

برای رفع این مشکل ، باید حافظه نهانگاه وردپرس خود را پاک کنید و سپس دوباره با استفاده از اعتبار سنج کارت توییتر ابزار

اندازه های تصحیح تصویر را انتخاب کنید

مطمئن شوید تصویری که قرار است از آن به عنوان کارت Twitter استفاده کنید نه خیلی کوچک است و نه خیلی بزرگ. توییتر توصیه می کند تصاویر حداقل ۱۴۴ ۱۴ ۱۴۴ پیکسل در اندازه و کمتر از ۵ مگابایت در اندازه پرونده باشند.

نکته: شما می توانید همه چیز درباره اندازه تصویر رسانه های اجتماعی را در صفحه تقلب نهایی رسانه های اجتماعی ما برای مبتدیان وردپرس بیاموزید.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تصاویر شکسته کارت Twitter را در وردپرس برطرف کنید. همچنین ممکن است بخواهید بهترین متخصصان پلاگین رسانه اجتماعی برای وردپرس و راهنمای نهایی ما در مورد چگونگی افزایش بازدید وبلاگ خود را ببینید.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً برای آموزش های ویدئویی وردپرس در کانال YouTube ما مشترک شوید. همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک

پست چگونه تصاویر کارت شکسته توییتر را در وردپرس اصلاح کنیم اولین بار در Nex1host ظاهر شد.[ad_2]

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

open graphTutorialstwitter card imagestwitter cardstwitter cards in wordpresstwitter thumbnail imagesآموزش هاوبلاگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.