گرفتن لحظه ها: استودیو آمبر

گرفتن لحظه ها: استودیو آمبر

[ad_1]

https://www.youtube.com/watch؟v=FZfjkvtogbg

عکس ها نمایانگر لحظه ای منجمد در زمان هستند که مملو از خاطرات مردم ، مکان ها و رویدادهایی است که زندگی ما را شکل می دهد. استودیو آمبر زیبایی روابط و جادویی را به تصویر می کشد که وقتی دو نفر عشق خود را از طریق ازدواج جشن می گیرند ، روشن می شود. رنگ های زنده یک دسته گل ، جزئیات پیچیده حلقه ازدواج و نگاه ظریف یک فرد عاشق توسط مالک و عکاس اصلی امبر نوولز عکس گرفته شده است.

عکس غنی در وبلاگ مجلات ملی مانند ذات، آبنوس، و مجله نیویورک تایمز، علاوه بر انتشارات عروس آرزو مانند گره. Nex1host با امبر نشست و در مورد راه خود برای رسیدن به یک کارآفرین ، آنچه او را به ایجاد انگیزه الهام می دهد و اینکه چرا او علاقه مند است از طریق عکسبرداری خود داستان آفریقایی آمریکایی ها را بازگو کند ، بحث کرد.

کشف رویای او

امبر یک افتخارآفرین اهل لس آنجلس است که قبل از کاشت ریشه در شهر شلوغ دالاس ، تگزاس ، مهارتها و تجارت عکاسی را در زمان حضور در نیویورک آموخته است. عکاسی همیشه از حرفه آمبر جدا نبوده است زیرا او سمت های مختلفی از کار به عنوان مدیر آژانس های عکس گرفته تا کمک به عکاسان در عکسبرداری را داشته است. “در نیویورک ، قطعاً عکاسی یک فشار جانبی بود. من مدام این ایده را مطرح کردم که من فقط باید کار عکاسی خودم را که حدود ۸ سال پیش بود شروع کنم. هنگامی که به دالاس مهاجرت کردم زمان آن فرا رسیده بود که آن را به سمت رانندگی بالا ببرم … من ۲ سال پیش کار تمام وقت خود را ترک کردم که متوجه شدم اساساً چندین شغل تمام وقت کار می کنم. من یک لیست کامل مشتری داشتم که عصرها و تعطیلات آخر هفته با آنها کار می کردم ، از آن زمان به بعد توانسته ام این کار را انجام دهم. “

در حالی که امبر به کار خود ادامه می داد ، او تشخیص داد که بازار عکاسی در دالاس با آب و هوای نیویورک متفاوت است و مجبور شد مسیری را برای موفقیت شرکت خود رقم بزند. وقتی کارش شکل گرفت ، او فهمید که می خواهد تصاویرش داستانی را بیان کنند که تنوع ، فرهنگ و عشق هر یک از زوجین را که با هم تعامل داشتند ، در هم آمیخته است. اشتیاق او به داستان سرایی وقتی کاملاً شخصی شد که فهمید در خانواده اش شکافی به دلیل کمبود تاریخ عکاسی ایجاد شده است که با تجربه آمریکایی آفریقایی همراه است.

“تا آنجا که به خانواده من مربوط می شود ، ما تاریخ عکاسی زیادی نداریم که بتواند داستان اینکه ما کجا بوده ایم یا از کجا آمده است را بیان کند. این پاک شد و میراث ما مستند نیست. ” امبر به عنوان یک مورخ خودخوانده ، مأموریت خود را به عهده خود قرار داده است که نویسنده لحظات تاریخی زندگی مشتریان خود باشد. “این فقط فقط گفتن داستانهای ماست. داستانهایی فراتر از دهان به دهان ، اینکه ما کی هستیم ، مردم ما چه کسانی هستند و مردم ما از کجا آمده اند. ” توانایی ذاتی او در تلفیق این داستان ها با یک تصویر جذاب در مرکز هر جلسه ای که برگزار می شود اعم از نامزدی یا عروسی باقی می ماند.

ما یک خانواده هستیم

ارتباط امبر با مشتریانش همچنان جنبه اصلی چگونگی تنظیم عکسهای آنها است. “من عاشق کار با خانواده ها و مشتری های آمریکایی آفریقایی تبار هستم ، زیرا آنها احساس می کنند خانواده من هستند. تجربه مشتری چیزی است که من روی آن کار کرده ام. برای من ، بسیاری از مشتریان مرا پیدا می کنند زیرا آنها به دنبال حمایت از یک تجارت آمریکایی آفریقایی تبار هستند. آنها “آفریقایی آمریکایی” یا “عکاس سیاه پوستان” را در گوگل قرار می دهند و این جنبه بزرگی از نحوه شروع کار من است. ” بازاریابی از تجارت خود به عنوان تجلیل از تجربه آمریکایی آفریقایی ، وی را وادار کرد تا مشاغل متعلق به سیاه پوستان را که می توانست با آنها شریک باشد ، برای ادامه حمایت از جامعه خود پیدا کند.

“من بعد از تماشای سخنرانی تد مگی اندرسون در مورد هزینه های خود در جامعه سیاه پوستان ، توانمند شدم که در بازاریابی خود عمداً بیشتر رفتار کنم. وی درکی بینشی از چگونگی خروج سریع دلار سیاه از جامعه در مقابل سایر فرهنگ ها ارائه داد. برای من حمایت جامعه من تأثیرگذار بوده است و سعی می کنم آن را پس دهم. به عنوان مثال ، هدایایی که به مشتریانم می دهم از مشاغل کوچک و متعلق به سیاه پوستان است. ”

ارتباطات و ریشه های عمیقی که جامعه ، تجارت و فرهنگ در آن نقش دارند ، برای تحقق چشم انداز هنری کهربا نسبت به The Amber Studio دارد ، یک امر اساسی است. مشتریان یک پروسه سه مرحله ای از مشاوره ، برنامه ریزی چشم انداز عکس های عروسی خود را می گذرانند و سپس برای جلسه خود تاریخ می گذارند. در حالی که استودیوی آمبر به رشد لیست مشتریان خود ادامه می دهد ، مشتریان همچنین می توانند با امبر یا جی جکسون که دیگر عکاس اصلی استودیو است کار کنند.

“من و جی حدود یک سال با هم همکاری خلاقانه داشتیم. سبک های ما بسیار متفاوت است ، او دارای سبک خلاقانه ای با پرتره ها است که زیبایی هنری را که می خواهید روی دیوار خود آویزان کنید تداعی می کند ، ما دوست داریم سبک های خود را با هم ترکیب کنیم بنابراین اگر یک زن و شوهر بخواهند هر دو ما را رزرو کنند ، آنها نیز این گزینه را دارند. ” توسعه درک درستی از اینکه یک زن و شوهر چه کسانی هستند و سازماندهی سفر منحصر به فرد آنها در عکسهایشان ، در قلب این تجارت باقی مانده است.

پررنگ و زیبا

سبک عکاسی The Amber Studio نه تنها عشق به زوج های متنوع را جشن می گیرد بلکه تصویری را در اختیار مشتریان قرار می دهد که ذات واقعی آنها بدون فیلتر و ویرایش غیرواقعی است. “شخصیت من بسیار سنتی است … من می خواهم تصاویرم مرتبط باشند و یک داستان معنادار را برای ۱۰ یا ۲۰ سال در جاده تعریف کنند. نمی خواهم مد روز به نظر برسند. من نمی خواهم به نظر برسد که آنها فیلتر اینستاگرام را روی خود دارند. اینستاگرام احتمالاً آن زمان وجود نخواهد داشت. من می خواهم این تصویر در برابر زمان مقاومت کند. ” سرزندگی و خلوص خیره کننده ای در رنگ و کنتراست که امبر برای به تصویر کشیدن مشتری های خود استفاده می کند ، پر از گرما و اشباع است که زیبایی تن ها و بافت های متنوع را برجسته می کند.

امبر استناد می کند که جنبه بزرگی از عکاسی سنتی همیشه عمق و زیبایی رنگهای مختلف پوست را به تصویر نمی کشد. به عنوان یک عکاس آمریکایی آفریقایی تبار ، گرفتن عکس هایی که تضادی از رنگ و رنگ واقعی پوست را نشان می دهند ، برای او مهم بود. “همه نمی توانند رنگ های پوستی بگیرند که بازتاب دقیقی از افراد مبتلا به ملانین باشد ، به خصوص اگر این زن و شوهر بین نژادی باشند. من فکر می کنم برای زوج هایی که رنگ پوست دارند ، یک تصویر واقعی و دقیق از داستانشان مهم است. “

به تصویر کشیدن لحظات واقعی بازتاب مستقیمی از تعاملات است که امبر در زندگی روزمره خود دارد و همچنان الهام بخش این است که چرا او عاشق عکاسی است. “من دوست دارم که بتوانم مردم را همانطور که هست اسیر کنم. همه چیز در مورد گرفتن موضوع به همان صورت است و دستکاری در هر چیزی. با عروسی ها و به طور کلی افراد ، نوعی بی دست و پا می شوند. چیزی که من را بسیار خوشحال می کند این است که می توانم آنها را شل کنم و آنها را وادار می کنم جلوی دوربین به طور طبیعی عمل کنند. ” این لمسهای انسانی را می توان در عکسهای مختلف وب سایت The Amber Studio مشاهده کرد که لبخند گشاد یک ساقدوش عروس ، گرفتن سبک دست به ساقه لیوان شراب و اشک تنها عروس را که به شریک زندگی خود نگاه می کند نشان می دهد.

هنگامی که از وب سایت The Amber Studio بازدید می کنید ، با مجموعه ای از لحظات مهم عروسی آشنا می شوید که نشان دهنده زیبایی و هویت فرهنگی کسب و کار است. بازدید کنندگان می توانند با پیمایش تصاویر برجسته روز بزرگ ، به صمیمیت یک عروسی قدم بگذارند یا با یک سری عکس های نامزدی از نزدیک و شخصی شوند. Amber Studio عشق را با واقع بینی و آسیب پذیری ضبط می کند که همراه با تفاوت های ظریف لمس و خنده انسان است. “وقتی با زوجین کار می کنم ، می خواهم تصاویر نحوه تعامل آنها با یکدیگر را نشان دهند. نوع دوست داشتن آنها متفاوت است. من که مورخ هستم ، می خواهم عکسهای آنها بازتاب دهنده آنها باشد. “

وب سایت: https://www.theamberstudio.com/

اینستاگرام: https://www.instagram.com/theamberstudio/[ad_2]

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

وبلاگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.